III miejsce naszej drużyny dziewcząt w powiatowych zawodach w piłkę koszykową

🏆🥉👏👏

Dnia 14.03.br. w hali sportowej ZSS w Człuchowie odbyły się rozgrywki piłki koszykowej dziewcząt na szczeblu powiatowym.

Drużyna naszej szkoły wywalczyła III miejsce, czego ogromnie gratulujemy i dziękujemy za wspaniałe reprezentowanie naszej szkoły. 👏👏💪😊 Natomiast miejsce I zajął Zespół Szkół Sportowych w Człuchowie, a II miejsce – LO w Człuchowie, które wyprzedziło naszą drużynę niewielką ilością punktów. Wszystkim drużynom gratulujemy. 🙂👏

W skład drużyny ZST weszły: Roksana Jarosz (kl. 1 SW), Wiktoria Zembrzycka (kl. 1 Żh), Oliwia Chałupczak (kl. 2 SW), Patrycja Pelowska (kl. 1 Żh), Oliwia Sekta (kl. 3 Żh), Eliza Paluch (kl. 1 Żh), Zosia Blicharz (kl. 4 Hhg), Angelika Szczodrowska (kl. 3 Żh), Anna Sułkowksa (kl. 4 Hhg), Nikola Górnowicz (kl. 2 SW).

Opiekę nad drużyną sprawowała Pani Kalina Lisiecka. Dziękujemy. 😇🌷

Zdjęcia zostały zrobione przez Wiktorię Wirkus z kl. 2 WZ, za co serdecznie dziękujemy. 😇🌷