TAK OBCHODZILIŚMY PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY I ŚWIATOWY DZIEŃ OSÓB Z ZESPOŁEM DOWNA


😇 Pierwszy dzień wiosny – 21 marca br. – przywitaliśmy w naszej szkole radośnie i PASTELOWO. Podczas sesji zdjęciowej było bardzo zabawnie. Dziękujemy za udział uczniom oraz Paniom nauczycielkom. Wszyscy zaprezentowali się wspaniale! 😍👏👏 🌷🌹

W dniu 21 marca obchodzony jest także Światowy Dzień Osób z Zespołem Downa. Na znak naszej solidarności z osobami z niepełnosprawnościami założyliśmy kolorowe – i co ważne – nie do pary skarpetki! Chcieliśmy w ten sposób oddać nasze poszanowanie dla odmienności i podkreślić naszą empatię dla ludzi z zespołem Downa. Wielkie podziękowania dla wszystkich, którzy włączyli się w akcję. 🙂👍👏🌷🌹❤️

W nagrodę za zaangażowanie w oba przedsięwzięcia szkolne, dla wszystkich uczestników zamówiona została pizza. 😋🍕🍕🍕😄

Organizatorem obu akcji był Samorząd Uczniowski pod kierunkiem Pani Aurelii Taizari. Dziękujemy. 👏🌷🌹

Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii.