Akcja – „CZYTAM, ALE DLACZEGO ?”

W bibliotece szkolnej ruszyła akcja, ph. „Czytam, ale dlaczego?” 📕🤔📙

Noo właśnie, „Czytam, ale dlaczego?”Chętni uczniowie mogą przynosić do biblioteki plakaty promujące czytelnictwo. Będą one prezentowane w gablotach na szkolnym korytarzu, a potem staną się dekoracją sali nr 115, czyli szkolnej biblioteki. 😃 Pierwsze z nich przedstawiamy poniżej w galerii zdjęć. Serdeczne podziękowania za udział w akcji należą się: Darii Doroshchuk z kl. IV ŻHp, Natalii Orzeł, Mai Michałowskiej oraz Oliwii Szymańskiej z kl. III SH; Natalii Woźniak, Joannie Begger oraz Wiktorii Lubińskiej z kl. IV Hhg. Wymienione osoby otrzymają w nagrodę – słodką niespodziankę oraz pochwałę wychowawcy klasy z wpisem do e-dziennika. 👏👏👏🙂

Zachęcamy do udziału w akcji. Plakaty można przynosić do 15 października br. do Pani Aurelii Taizarii (do biblioteki szkolnej), która jest organizatorką przedsięwzięcia. 🌷🌹