Profesjonalne przygotowanie nauczyciela

Na przedstawionych zdjęciach widzimy efekty pracy naszej nauczycielki – Pani Violetty Folleher – Lesman podczas trwania profesjonalnego kursu, za który otrzymała Certyfikat w zakresie carvingu. Gratulujemy. 🌷🍀🙂

Do tak spektakularnych efektów dążyć będą uczniowie naszej szkoły uczący się w zawodzie kucharz. Pod okiem Pani Violetty Folleher – Lesman na lekcjach carvingu, będą szkolić swoje umiejętności zaczynając od podstaw.

.

Kurs, pod nazwą: „Kurs Carvingu”, miał miejsce dnia 12 października 2021r. i ukończył się wydaniem zaświadczenia – certyfikatu zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 stycznia 2012 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz.U. poz. 622 ). Kurs został zorganizowany przez Carving-Art w Redzie -profesjonalną firmę zajmująca się rzeźbieniem w warzywach i owocach. Prowadzącą była Pani Dominika Sadowska, Mistrzyni Świata w carvingu.