Profesjonalne przygotowanie nauczyciela

KURS CARVINGU II STOPNIA

W dniach 14 -16 października 2022 r. nauczycielka Zespołu Szkół Technicznych w Człuchowie, Pani Violetta Folleher-Lesman, uczestniczyła w kursie carvingu dla średnio zaawansowanych (szkolenie II stopnia) w Instytucie Sztuki Carvingu w Redzie. Celem szkolenia było zwiększenie swoich dotychczasowych umiejętności i kwalifikacji oraz podniesienie jakości rzeźbienia w warzywach i owocach.

Kurs prowadziła Pani Dominika Sadowska – wykwalifikowany instruktor carvingu, Mistrzyni Świata, której przekazujemy w imieniu Pani Violetty serdecznie podziękowania. 🙂👏👏👏💐🌷🌹

Cenne wskazówki, profesjonalizm, a przy tym przyjemna atmosfera podczas szkolenia z pewnością przełożą się na podniesienie jakości zajęć z uczniami realizowanymi przez naszą nauczycielkę.

Gratulujemy Pani Violetcie Folleher- Lesman ukończonego, kolejnego już, kursu carvingu. 🙂 👏👏👏💐🌷🌹

KURS CARVINGU

Na przedstawionych zdjęciach widzimy efekty pracy naszej nauczycielki – Pani Violetty Folleher – Lesman podczas trwania profesjonalnego kursu, za który otrzymała Certyfikat w zakresie carvingu. Gratulujemy. 🌷🍀🙂

Do tak spektakularnych efektów dążyć będą uczniowie naszej szkoły uczący się w zawodzie kucharz. Pod okiem Pani Violetty Folleher – Lesman na lekcjach carvingu, będą szkolić swoje umiejętności zaczynając od podstaw.

.

Kurs, pod nazwą: „Kurs Carvingu”, miał miejsce dnia 12 października 2021r. i ukończył się wydaniem zaświadczenia – certyfikatu zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 stycznia 2012 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz.U. poz. 622 ). Kurs został zorganizowany przez Carving-Art w Redzie -profesjonalną firmę zajmująca się rzeźbieniem w warzywach i owocach. Prowadzącą była Pani Dominika Sadowska, Mistrzyni Świata w carvingu.