ZAJĘLIŚMY II MIEJSCE W ROZGRYWKACH POWIATOWYCH W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW

🏆🥈👏👏

W dniu 9 marca br. w hali sportowej przy naszej szkole odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej chłopców. Zajęliśmy II miejsce wyprzedzając ZSP w Czarnem, ZSA w Człuchowie oraz LO w Człuchowie. Na I miejscu stanęła drużyna z ZSS w Człuchowie.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie w składzie: Kacper Burzyński (kl. 3 SH), Kacper Górnowicz (kl. 3 SH), Brajan Jażdżewski (kl. 3 SH), Oskar Kołuda (kl. 1 MPS), Kacper Kopczak (kl. 4 TSg), Maciej Pakuła (kl. 1 HOŚ), Hubert Paszkiewicz (kl. 1 TS), Romanowski Tymoteusz (kl. 3 SH), Filip Chałupczak (kl. 1 MPS), Danylo Shevchuk (kl. 1 MPS), Krystian Szultka (kl. 4 TSg).

Serdecznie gratulujemy drużynie i dziękujemy za wspaniałe reprezentowanie naszej szkoły. 😊👏👏💪💪

Opiekunem drużyny ZST był Pan Jakub Żmienko. Dziękujemy. 😇

Zdjęcia zrobiła Wiktoria Wirkus z kl. 2 WZ, za co serdecznie dziękujemy. 😇🌷