Mikołajki na sportowo

🎅🎅😄 W dniu 6 grudnia br. tradycyjnie już w naszej szkole bawiliśmy się na sportowo. Uczniowie wszystkich obecnych tego dnia klas, wzięli udział w rozgrywkach międzyklasowych w formie wyścigów rzędów. Drużyny rywalizowały między sobą w dwóch osobnych turach (po 7 klas w każdej turze), a wychowawcy odmierzali czas swoim klasom. Trzy najlepsze drużyny, zarówno w jednej, jak i w drugiej turze, otrzymały w nagrodę bony do człuchowskiej pizzerii. W I turze najlepsi byli uczniowie z klasy 2 MW; drugie miejsce zajęła kl. 1 MPS; zaś miejsce trzecie – kl. 1 HOŚ. W II turze: miejsce pierwsze – kl. 3 SH; drugie miejsce – kl. 4 TSp; a trzecie – kl. 3 KW. Nagrody wręczał dyrektor szkoły – Pan Dominik Roschek. 

Niespodziewane wejście Mikołaja podczas sportowej imprezy wywołało ogromną radość, a w oczach zebranych widać było zaskoczenie. Oczywiście Mikołaj nie przyszedł z pustymi rękami, wręczył uczniom słodkie upominki. Na uczniów klas, których tego dnia nie było w szkole z powodu praktyk, słodycze poczekają i zostaną przekazane przy najbliższej okazji.  😁😋🍩🍫🍬🍭

To był radosny i pełen wrażeń dzień, prawdziwie mikołajkowy. Niech ta świąteczna i dobra aura utrzymuje się jak najdłużej. Zwycięskim drużynom gratulujemy! 🙂👏👏👏👍👍

😇🌷🌹👏👏 Wszystkim zaangażowanym w organizację i przebieg Mikołajek na sportowo serdecznie dziękujemy! Szczególne podziękowania kierujemy do głównych organizatorów tego wydarzenia: Pani Kaliny Lisieckiej, Pani Karoliny Balickiej, Pana Jakuba Żmienko i Pana Łukasza Kaczmarka. Także ogromne podziękowania dla Pana Andrzeja Kiejzika, który fantastycznie wcielił się w rolę Mikołaja.

HO, HO, HO!! 🎅🎅😄