W szkole odbyły się kursy: baristy, kelnera i carvingu

☕️☕️🍉🍇🍍🍽 😀 W dniach 3 – 4 grudnia br. w Zespole Szkół Technicznych w Człuchowie odbyły się kursy zorganizowane w ramach projektu Poprawa jakości kształcenia zawodowego na terenie Powiatu Człuchowskiego oraz Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014 – 2023 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego. W kursach dodatkowych umiejętności, a w tym: baristy, kelnera i carvingu udział wzięli uczniowie różnych klas technikum żywienia i usług gastronomicznych oraz młodzież z kl. 2 branżowej szkoły I stopnia – kucharze. Młodzież rozwinęła swoje umiejętności i poszerzyła wiedzę, co z pewnością ułatwi im wejście na rynek pracy. 

Serdeczne podziękowania za profesjonalizm i dzielenie się wiedzą z uczniami dla Pani Sylwii Kruszyńskiej prowadzącej kurs kelnera, Pana Grzegorza Gniech – prowadzącego kurs carvingu oraz Pana Krzysztofa Zacharczyk prowadzącego kurs baristy. 😇🙂🌷🌹

Szkolnym koordynatorem organizacji kursów była Pani Maria Słomion.