Warsztaty plastyczne w filii Pomorskiej Biblioteki Pedagogicznej w Człuchowie

W dniu 2 grudnia br. w filii Pomorskiej Biblioteki Pedagogicznej Człuchowie odbyły się warsztaty plastyczne, podczas których grupa uczennic z naszej szkoły wykonywała ozdoby świąteczne z kolorowego papieru pod kierunkiem Pani Joanny Lisowskiej. Gadżety będą upominkami dla pacjentów ZOL i Hospicjum w Człuchowie podczas mikołajkowego koncertu kolęd. Zajęcia te były miłą i kreatywną odskocznią od szkolnej codzienności. W warsztatach wzięły udział:
Blanka Orysz, Agata Bohm z kl. 2 ŻH; Amelia Czechowicz, Zuzanna Koneczek, Nikola Górnowicz i Katarzyna Szewczyk z kl. 2 SW oraz Wiktoria Wałdoch, Julia Gągoł i Wiktoria Data z kl. 4 Hhg. Inicjatorką warsztatów była Pani Aurelia Taizari – opiekun S.U.

Serdecznie dziękujemy Pani Oli Dybul z Biblioteki Pedagogicznej za udostępnienie nam miejsca, a Pani Asi Lisowskiej za pomysły na upominki. 😇🌷🌹

Popatrzcie, jak kreatywnie pracowały dziewczęta. 😃