UDZIAŁ UCZNIÓW NASZEJ SZKOŁY W KONKURSIE PIOSENKI FRANCUSKIEJ

W dniu 15 października br. w Miejskim Domu Kultury w Człuchowie odbył się IX Konkurs Piosenki Francuskiej im. Jadwigi Loroch zorganizowany przez Człuchowskie Towarzystwo Polsko – Francuskie. Wśród 22 uczestników nasza szkoła miała również swoich reprezentantów, był to duet: Liliana Wojda – śpiew i Aleksander Kwaśniak – gitara. Wykonali oni utwór, pt. „SOS” Indili.

Gratulujemy obojgu uczestnikom, a szczególnie Lilianie, za świetne opanowanie tekstu w języku francuskim i piękne wykonanie utworu. Należy tutaj podkreślić, że dla obojga naszych reprezentantów był to debiut na dużej scenie przed tak szeroką publicznością. Dziękujemy i gratulujemy odwagi i determinacji. 👏👏👏😊😍

Pieczę nad przygotowaniem uczniów do udziału w konkursie i podczas jego trwania sprawowała Pani Aurelia Taizari.

Zapraszamy do wysłuchania fragmentu utworu i obejrzenia zdjęć. 🙂