Uroczyste obchody Dnia Edukacji Narodowej

🌷💐👏W dniu 13 października br. świętowaliśmy w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej. Nie obyło się oczywiście bez życzeń oraz podziękowań dla całego grona pedagogicznego oraz pracowników obsługi i administracji, które w imieniu uczniów wygłosiła przedstawicielka Samorządu Uczniowskiego. W dalszej części uroczystości dyrektor szkoły – Pan Dominik Roschek w swoim wystąpieniu również powiedział kilka ciepłych słów pod adresem nauczycieli oraz pracowników szkoły, dziękując im za trud wkładany w pracę oraz przedstawił osoby uhonorowane w tym roku nagrodami starosty i dyrektora szkoły. Następnie nauczyciele otrzymali od uczniów słodki upominek. Po części oficjalnej znalazła się chwila na odrobinę humoru – przedstawiono filmik z sondą przeprowadzoną wśród nauczycieli i uczniów odpowiadających na pytanie: „Uczeń / nauczyciel jest 10 na 10, ale … ?”. Na koniec uroczystości uczniowie z S.U. zaśpiewali „Śmieszną piosenkę dla nauczycieli”, w której humorystycznie wyrazili się, czego oczekują od nich na lekcjach.

Całą uroczystość przygotowały: Pani Sylwia Manszewska, która stworzyła piękną dekorację oraz zajęła się częścią oficjalną , a także Pani Aurelia Taizari, która zajęła się częścią artystyczną. Serdeczne podziękowania dla obu Pań. 💐🌷🌹

Podziękowania za przygotowanie uroczystości należą się uczniom:- prowadzącym: Darii Ziółkowskiej oraz Kacprowi Wałdoch,- przedstawicielom Samorządu Uczniowskiego: Natalii Woźniak , Asi Begger i Wiktorii Lubińskiej za przygotowanie filmiku oraz za wykonanie piosenki, którą zaśpiewały wspólnie z Olkiem Kwaśniakiem, Lilką Wojda, Julią Gągoł (Julka dodatkowo zajęła się obsługą techniczną). Podziękowania należą się również Zuzi Ludzkowskiej, która fotografowała uroczystość oraz Wiktorii Wałdoch i Wiktorii Data za wręczanie słodkości nauczycielom. 🙂👏👏👏❤️