Wycieczka na CANPOL

Dnia 20 maja br. roku uczniowie naszej szkoły z kl. 1 i 3 technikum hotelarskiego oraz kl. 3 technikum handlowego wraz z opiekunami: Panią Violettą Folleher-Lesman i Panią Magdaleną Król, odbyli wycieczkę na Canpol w Sieroczynie. Celem wspólnego wyjścia była integracja klasowa połączona ze zdobyciem wiedzy z zakresu przedmiotów zawodowych dla w.w. klas technikum. Nie zabrakło też degustacji gastronomicznej. Hotelarska część grupy udała się do hotelu Canpol, gdzie menager oprowadził młodzież po hotelu. Pokazał pokoje dla gości hotelowych oraz opowiedział o innych obiektach hotelarskich na terenie powiatu chojnickiego, należących do właścicieli tej firmy. Natomiast uczniowie technikum handlowego zapoznali się z ofertą sprzedażową w sklepie należącym do Canpolu.

Canpol jest miejscem powszechnie lubianym i chętnie odwiedzanym. Wśród jego licznych atrakcji, szczególną sympatią darzone jest tamtejsze mini ZOO. Młodzież z przyjemnością przyglądała się życiu mieszkających w nim zwierząt. 🐵🦍🐅🦜 Mimo zmęczenia, wszyscy wrócili napełnieni pozytywną energią i nowymi doświadczeniami. 💪🙂🙂 Dodać należy, że pogoda tego dnia bardzo sprzyjała, trochę słońca, trochę chmurek, ale ciepło. 🌞🌤😄