WYCIECZKA DO TORUNIA

Dnia 28 kwietnia br. obyła się wycieczka do Torunia. Uczniowie różnych klas naszej szkoły wraz z opiekunami: Panem Maciejem Zybajło, Panią Urszulą Sobczak oraz Panem Andrzejem Kiejzikiem, zwiedzali miasto i poznawali jego historię. A Toruń słynie z zabytków Starego Miasta, Mikołaja Kopernika i pierników. Na Starym Mieście było wiele miejsc z pamiątkami, które chętnie kupowano. Następnym przystankiem była galeria handlowa. 😉 Można było odnieść wrażenie, że zakupy w niej, to tylko pretekst. 😄 Przede wszystkim młodzież świetnie się tam bawiła, integrowała, grała w bilard, ping – ponga, odpoczywała na wygodnych pufach. 😁 Uczniowie z pewnością zapamiętają wycieczkę jako czas wspólnych rozmów, zacieśniania więzi koleżeńskich i świetnej przygody. Nadmienić trzeba, że wycieczka prawie by się nie odbyła, po drodze pojawiały się różne trudności organizacyjne. Dlatego, tym bardziej ten wyjazd pozostanie w pamięci i sercach uczniów na długo. 🤗🙂