Zakończenie roku szkolnego w Zespole Szkół Technicznych w Człuchowie

Dnia 24.06.br. o godz. ósmej rano miało miejsce uroczyste zakończenie roku szkolnego uczniów klas promocyjnych oraz klas kończących szkołę branżową I stopnia. Przy pięknej i jakże letniej aurze odbył się apel, na którym między innymi wyróżniono i nagrodzono najpilniejszych uczniów. Uczennice technikum: Elżbieta Lipińska (kl. 3 Hhg) i Oliwia Szymańska (kl. 2 SHp) za najwyższą średnią otrzymały nagrodę Prezesa Rady Ministrów. 👏👏 Najlepsze absolwentki szkoły branżowej I stopnia: Jagoda Motyka (kl. 3 MWg) i Oliwia Lipska (kl. 3 SWp) otrzymały nagrodę Starosty Człuchowskiego. 👏👏 Wyróżnieni zostali też inni uczniowie z wysoką średnią oraz uczniowie, którzy reprezentowali szkołę w zawodach sportowych, czyli „nasi sportowcy”. 👏👏👏

Wyróżnionym i nagrodzonym uczniom serdecznie gratulujemy. 🌹🌷🌹

Po apelu uczniowie ze swoimi wychowawcami rozeszli się do klas, gdzie miało miejsce rozdanie świadectw szkolnych.

Dziękujemy za miniony rok szkolny. Życzymy wszystkim uczniom i nauczycielom szczęśliwych i niezapomnianych wakacji. 👏👏🍀🍀🍀🙂