KONKURS NA LOGO FIRMY HANDLOWO-USŁUGOWEJ

Dnia 23.03.2022r. podczas uroczystości z okazji „Dnia Patrona Szkoły” zostały wręczone dyplomy i nagrody rzeczowe dla uczniów, którzy wygrali konkurs plastyczny, pt.” Najciekawsze logo firmy handlowo – usługowej”. Konkurs skierowany był do uczniów wszystkich klas naszej szkoły. Uczeń, który zgłosił się do udziału w konkursie miał za zadanie wykonać własnoręcznie pracę plastyczną, dowolną techniką, na kartce A4 bez użycia komputera. Ocenie podlegały: pomysł, estetyka wykonanie, kreatywność i twórczość. Jury w składzie: Violetta Folleher-Lesman, Sylwia Manszewska oraz Urszula Sobczak wyłoniły 3 najciekawsze prace. Na podium stanęły: I miejsce: Zuzanna Janicka z klasy III SWp, II miejsce: Weronika Wrischke z klasy III Żhp, III miejsce: Weronika Szmalc z klasy IV Żh.

Serdecznie gratulujemy! 👏👏👏🙂

Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursie za podjęcie wyzwania. Zachęcamy również do uczestnictwa za rok.