Szkoła na wesoło, czyli DZIEŃ BEZ PLECAKA (25.03.br.)

😁

Ależ udał nam się ten DZIEŃ!!! Pomysły uczniów były zaskakujące, oryginalne, potrafiły rozbawić do łez. Książki, zeszyty i inne akcesoria szkolne przyniesione były w przeróżnych opakowaniach. Nie zabrakło suszarki na pranie, gdzie klamerki sprytnie dźwigały ciężar zeszytów i książek. 😀 Była też wysłużona pralka “Frania” oraz zlew dwukomorowy. 😀 Uczniowie wymienionych pomysłów zajęli na równi II miejsce. Zwycięstwo odniósł uczeń, który wpadł na pomysł, hmm, oryginalny to mało powiedziane 😊 – swoje szkolne rzeczy “opakował” tego dnia w bokserki męskie i niczym aktówkę nosił pod pachą. 😅 Wyróżniono także klasy, które najbardziej i najliczniej przygotowały się do tego dnia. I tak: na I miejscu znalazła się klasa 3 Hhg, na II – klasa 3 Żhp, a na III miejscu klasa 3 TSp. Uczniowie nagrodzeni zostali słodkimi upominkami. Także niektórzy nauczyciele stanęli na wysokości zadania i dla nich także były słodkości w nagrodę. 🙂

Najlepiej klimat tego dnia odda załączona galeria zdjęć. Tyle w nich radości, humoru, że słowa są zbędne… 🙂👍