OGNISKO KLASY II SWg

Dnia 16.09.br. odbyło się kolejne ognisko integrujące uczniów naszej szkoły. Tym razem uczniowie klasy II SWg wraz z wychowawczynią: Krystyną Łącką i pedagogiem szkolnym: Agnieszką Buława, zorganizowali sobie ognisko. Odbyło się ono dzięki uprzejmości OHP w Człuchowie – na ich terenie. Klimat był wyjątkowo kameralny, gdyż w ognisku uczestniczyła część uczniów klasy. Nie wszyscy mogli tego dnia być obecni ☹️ Mimo niewielkiej frekwencji uczniowie nie nudzili się 🙂 Wraz z opiekunami toczyli ciekawe rozmowy, dużo uwagi skupiało się wokół planów na przyszłość w kwestii ścieżki zawodowej. Również wychowawcy OHP dołączyli do ogniska i przekazali uczniom istotne informacje o możliwościach doszkalania się oraz bezpłatnego korzystania z internatu i stołówki w ramach współpracy uczniów szkoły branżowej z OHP. Było bardzo miło 🙂🌞