OGNISKO KLASY II WZp

Tym razem uczniowie klasy II WZp wraz z wychowawczynią: Wiolettą Grążlewską i pedagogiem szkolnym: Agnieszką Buława, wybrali się na teren OHP w Człuchowie, gdzie wspólnie rozpalili ognisko. Tego dnia, tj.17.09.br. ognisko było szczególnie wyczekiwane, gdyż aura początkowo nie była zbyt przychylna. Marsz przez park i ognisko skutecznie rozgoniły uczucie chłodu. A dla ochotników gry w piłkę nożną, chłód był tylko wspomnieniem poranka😁 Uczniowie mieli dużo swoich spraw do omówienia, a środowisko pozaszkolne bardzo temu sprzyjało. Humory dopisywały, śmiechom i okrzykom radości końca nie było. Wspomnieć należy o talencie jednej z uczennic. Szkice, które pokazała koleżeństwu, to według niej efekt przede wszystkim systematycznej pracy nad techniką. Brawo🙂 Pod koniec ogniska zza chmur wyjrzało słoneczko 🌞, co było miłym akcentem na zakończenie spotkania 🌞🌞🌞