Ognisko klas: II Żh, III WZ i III SH

Dnia 15.09.br. uczniowie trzech klas: II Żh, III WZ i III SH, wybrali się na wspólne ognisko pod opieką swoich wychowawców: Danuty Kani, Wiesławy Odalanowskiej i Marka Kołosińskiego oraz pedagoga szkolnego: Agnieszki Buława. Kiełbaski piekły się nie tylko w ognisku, ale i w promieniach słońca 😁, które zafundowało nam tego dnia iście wakacyjny klimat. Młodzież zacieśniała więzy koleżeńskie rozmowami o życiu, swoich doświadczeniach z wakacji oraz planach na przyszłość. Do rozmów chętnie włączali się nauczyciele. Niektórzy postanowili, mimo rozleniwiającej błogo aury, pobiegać za piłką, ale byli też tacy, którym najlepiej było w cieniu 😎😀 To był super dzień 🌞🌞🌞

Serdecznie dziękujemy Dyrektorowi OHP w Człuchowie za umożliwienie zorganizowania ogniska na terenie niniejszej placówki.