Zakończenie szkoły klas 3 Szkoły Branżowej I Stopnia

21 czerwca br. był dniem zakończenia roku szkolnego. Uczniowie poszczególnych klas odebrali świadectwa z rąk swoich wychowawców w salach lekcyjnych. Wyjątek stanowili uczniowie klas 3 branżowej szkoły I stopnia – uczestniczyli oni w uroczystym apelu z okazji ukończenia szkoły. Byli to uczniowie następujących klas: 3 MW z wychowawczynią – Panią Wiesławą Kloska; 3 WZ z wychowawczynią – Panią Beatą Jońca oraz 3 SW z wychowawczynią – Panią Urszulą Sobczak. Po wprowadzeniu Sztandaru Szkoły i wspólnym odśpiewaniu hymnu narodowego, otwierającym galę momentem był występ wokalny uczennic z kl. 2 SW: Wiktorii Korzystki i Weroniki Piechockiej. Następnie przemowę wygłosił Dyrektor Szkoły – Pan Dominik Roschek. Uroczystym punktem apelu były wyróżnienia dla poszczególnych uczniów za bardzo dobre wyniki w nauce, osiągnięcia sportowe oraz udzielanie się na rzecz szkoły. Szczególne wyróżnienie należy się Amelii Domisz z kl. 3SW, która z rąk Pana Władysława Strojka otrzymała nagrodę Starosty Człuchowskiego za najlepsze wyniki w nauce, otrzymała także świadectwo z czerwonym paskiem. Brawo! Również świadectwo z czerwonym paskiem otrzymał Ksawier Wylotek z kl. 3 WZ. Gratulacje! Pan Łukasz Kaczmarek szczególne słowa uznania skierował do Oliwii Chałupczak z kl. 3 SW, która uczestniczyła we wszystkich rozgrywkach i dyscyplinach sportowych na przestrzeni swojej edukacji w szkole branżowej. Wspaniale! Na koniec uroczystości odbyła się prezentacja galerii zdjęć z życia każdej klasy. Wzbudziło to radosne wspomnienia, ale i nostalgiczna łezka w oku zakręciła się niektórym. 😊 

Absolwentom gratulujemy ukończenia szkoły. Życzymy pomyślnych wyników z egzaminów zawodowych. Życzymy Wam wszystkim sukcesów i dobrych wyborów w dalszej drodze życiowej. Dziękujemy za wspólne szkolne lata. 🤝🍀❤️

Serdeczne podziękowania dla uczennic prowadzących apel: Julii Mężykowskiej i Julii Piechowskiej; dla uczniów reprezentujących Sztandar Szkoły: Zofii Górskiej, Marii Trzebiatowskiej i Patryka Szufrajdy oraz uczniów zajmujących się obsługą techniczną gali: Macieja Błesznowskiego i Damiana Szmalc. Także dla wyżej wymienionych uczennic za występ wokalny. 🙂👌

Organizatorzy: p. Katarzyna Nadobna, p. Maciej Zybajło, p. Tomasz Kiedrowicz i p. Jakub Żmienko. Podziękowania. 🌹🌷