WYCIECZKA NA CANPOL KL. 1 Lh

🚶🚶‍♀️🚶‍♂️ Uczniowie klasy 1Lh wraz z nauczycielkami: p. Violettą Folleher-Lesman (wychowawczynią) i p. Magdaleną Król, udali się w dniu 10 czerwca br. na Canpol w Sieroczynie. Młodzież mogła wzmocnić relacje koleżeńskie poza murami szkoły i odstresować się na koniec roku szkolnego. 😊😊 Podstawa do dobrego nastroju i humoru była, słońce bowiem świeciło pięknie. 🌞🌞 Reszta należała do grupy i ich zaangażowania w tworzenie miłej atmosfery. Zwiedzanie mini ZOO oraz zabawa na placu z różnymi atrakcjami wywoływały uśmiechy, a momentami salwy śmiechu. 😄😊😅 W drodze powrotnej, z okazji Dnia Dziecka, były jeszcze lody i inne smakołyki.

Wspólnie spędzony czas pozytywnie wpłynął na samopoczucie wszystkich uczestników wycieczki. Stres związany z walką o jak najlepsze oceny końcoworoczne znikł momentalnie. Niech ten zastrzyk dobrej energii trzyma każdego do następnego roku szkolnego i radośnie wprowadzi w czas WAKACJI! 😃💪💪