Wycieczka krajoznawcza – szlakiem zabytków Człuchowa

🚶🚶🙂 Dnia 10 kwietnia br. uczniowie klasy 4 Technikum Handlowego wraz z nauczycielem – Panem Maciejem Zybajło odbyli wycieczkę krajoznawczą. W ramach zajęć z geografii zorganizowali spacer po zabytkowych okolicach Człuchowa. Wśród odwiedzonych miejsc znalazły się, m.in.: “Lasek Luizy w parku miejskim, cmentarz ewangelicki i lokalne pomniki historyczne. Podczas spaceru po parku młodzież wraz z nauczycielem przeszła po zewnętrznym obrębie zamku człuchowskiego. Informacje i ciekawostki związane z historią zwiedzanych miejsc przekazane młodzieży przez Pana Macieja Zybajło, wywarły na uczniach duże wrażenie i zainteresowanie tematyką. Do tego piękne okoliczności przyrody. 😊🌳🌲 Wszystko to sprawiło, że uczniowie byli bardzo zadowoleni z wycieczki. 👍 Od razu pojawiły się plany zorganizowania kolejnego wspólnego wyjścia w miejsca, których grupa nie zdążyła odwiedzić.

Zdjęcia wykonała Maja Michałowska (kl. 4 SH)