WYJAZD NA MOTOR SHOW W POZNANIU – 05.04.br.

🚗🚕🚙😄 W okresie: 4-7 kwietnia br. odbywał się w Poznaniu Motor Show, gdzie tradycyjnie już, jak co roku, pojechali uczniowie naszej szkoły. Wyjazd odbył się 5 kwietnia br. Uczestniczyli w nim uczniowie z różnych klas, nad którymi opiekę sprawowali nauczyciele: Radosław Muryn, Dominik Roschek, Tomasz Kiedrowicz, Marek Kołosiński.

To najważniejsze targi motoryzacyjne w Europie Środkowej. Na zwiedzających czekała ekspozycja pokazująca motoryzację z każdej niemal strony, w tym: samochody osobowe, sportowe, supercars, ciężarowe, kampery i przyczepy, motocykle oraz wiele innych pojazdów i usług związanych z motoryzacją i mobilnością. Fani motoryzacji mogli poznać panujące trendy rynkowe, premiery i nowości. Bogaty program wydarzenia obfitował w spektakularne i niezwykle emocjonujące pokazy technicznej jazdy różnych modeli samochodów oraz spotkania z autorytetami w dziecinie motoryzacji.

Za rok – kolejny wyjazd! Już czekamy! 😄