WYCIECZKA PRZEDMIOTOWA DO HOTELI W CZŁUCHOWIE

Dnia 22 marca br. uczniowie klasy 2 Technikum Hotelarskiego wraz z nauczycielką – Panią Violettą Folleher-Lesman odbyli wycieczkę przedmiotową do okolicznych hoteli. W ramach przedmiotu: „Pracownia usług dodatkowych” uczniowie mogli sprawdzić, jakie usługi hotelarskie są świadczone w dwóch człuchowskich hotelach: „Duet” oraz „Nad Jeziorem”. Dzięki uprzejmości Pań pracujących w recepcji młodzież poznała program (procedurę) rezerwacji gości hotelowych. Można było zajrzeć do sali szkoleniowej i konferencyjnej, a także zobaczyć bufet śniadaniowy oraz przygotowania stołu bankietowego.

Uczniom bardzo podobały się pięknie urządzone, pachnące świeżością pokoje. Informacje przekazywane podczas wycieczki były ciekawą i praktyczną lekcją przedmiotu zawodowego.

Serdeczne podziękowania dla Właścicieli i Pracowników obu hoteli. 🙂🌷