WIZYTA UCZNIÓW KL. 5 Żh W CZŁUCHOWSKICH HOTELACH

Dnia 18 grudnia 2023r. klasa 5 Technikum Hotelarskiego wraz z nauczycielem przedmiotów zawodowych – Panią Violettą Folleher – Lesman odwiedziła dwa hotele: „Hotel Duet” oraz „Hotel nad Jeziorem” w Człuchowie. Podczas wizyty uczniowie oglądali pokoje hotelowe, część restauracyjną i pomieszczenia socjalne. Zapoznali się również z pracą w recepcji, gdzie został im przedstawiony obowiązujący program komputerowy oraz system rezerwacji gości. Ponadto młodzież dowiedziała się, z jakimi nietypowymi, czy „dziwnymi” sytuacjami muszą się mierzyć pracownicy hotelu i jak wobec tych sytuacji należy się zachować. Była to bardzo pouczającą lekcja w ramach przedmiotu: „Rezerwacja usług hotelarskich”.

Serdeczne podziękowania za oprowadzenie po hotelu i przekazanie cennej wiedzy należą się Pani Emilii – menager z „Hotelu Duet” oraz Pani Magdalenie z „Hotelu nad Jeziorem”. 😇🌹🌷