WIGILIE KLASOWE

W ostatnich dniach przed świętami w naszej szkole panował bardzo świąteczny klimat. Potęgowało to przyjemne uczucie oczekiwania na Boże Narodzenie.😇 Zdecydowana większość wigilii klasowych odbyła się w piątek 22 grudnia br. Niektóre klasy uczyniły to wcześniej z powodów organizacyjnych (praktyki). Uczniowie ze swoimi wychowawcami przygotowali wigilie, aby we wspólnym gronie miło i „świątecznie” spędzić czas. W salach z uroczystymi poczęstunkami panował podniosły, ale jednocześnie radosny nastrój. Były przysmaki wigilijne przy udekorowanych elegancko stołach, a w tle leciały kolędy. Nie zabrakło też prezentów. 😀😃 Uczniowie wraz z wychowawczyniami/-cami przygotowywali upominki dla wylosowanych przez siebie osób. 🎁🎁

No i cóż… święta, święta i po świętach.

A przed nami Sylwester, Nowy Rok… Drodzy uczniowie z rodzinami, nauczyciele, pracownicy szkoły! Niech ten nadchodzący 2024 rok przyniesie nam wszystkim same dobre dni, dobro w naszych sercach, dobrych ludzi wokół. ❤️😇 Bądźmy zdrowi, radośni i szczęśliwi. 🥰

Zapraszam do obejrzenia galerii zdjęć… . 😀