WYCIECZKA DO POZNANIA

😇😇😍 🚌 🚌

Dnia 8 grudnia br. odbyła się szkolna wycieczka do Poznania, w której uczestniczyli uczniowie klas: 3 Żh i 1 Żh oraz kilkoro uczniów z innych klas: 4 Żh, 3 WZ, 2 SW pod opieką nauczycielek: Pani Magdaleny Król (wychowawczyni kl. 3 Żh), Pani Lucyny Sztandery (wychowawczyni kl. 1 Żh), Pani Sylwii Manszewskiej i Pani Agnieszki Buławy. Głównym celem podróży był Jarmark Bożonarodzeniowy i Lumina Park zlokalizowany w ogrodzie dendrologicznym Uniwersytetu Przyrodniczego. W obu miejscach było pięknie i magicznie. Niezwykłym przeżyciem była wędrówka po Lumina Parku w blasku różnokolorowych lampek rozproszonych swym światłem na tle ciemności wieczorowej pory. Dzięki podziałowi na określone sektory tematyczne zwiedzający mogli się przenieść do krajów Afryki, posłuchać koncertu Mariah Carey i zobaczyć jeden z siedmiu cudów świata – Chichen Itza, a także zawitać na Biegun Północny. Nawet mróz nikomu nie przeszkadzał, widok tego wszystkiego rozgrzewał od środka. 😃 W tak bajkowych okolicznościach w każdym obudziło się coś z dziecka. 👼 Pomiędzy wymienionymi punktami wycieczki wystarczyło czasu na posiłek i zakupy w galerii Avenida. 🍔🥐🧀🍕🍟

Dla podsumowania wycieczki nadmiar słów jest zbędny. Była to po prostu niesamowita przygoda. Zapraszamy do załączonej galerii zdjęć.🙂😉

Główną organizatorką wycieczki była Pani Magdalena Król, współorganizatorką – Pani Lucyna Sztandera. Obu Paniom serdecznie dziękujemy. 🌷🌹

Wycieczka była pomysłem uczniów klasy 3 Żh, szczególnie Agaty Bohm, dzięki której w planie wycieczki znalazł się Lumina Park. Dziękujemy. 🙂❤️