WYJŚCIE UCZNIÓW KLAS: 3 KW I 1 TS NA WOPR W CZŁUCHOWIE

👍🚣‍♀️🤽‍♂️🌞🌞

Dnia 20.06.br. uczniowie kończący branżową szkołę I stopnia z kl. 3 KW wraz z uczniami kl. 1 technikum samochodowego pod opieką wychowawców: Pani Lucyny Sztandery i Pana Marka Kołosińskiego oraz innych opiekunów: Pani Agnieszki Buławy, Pana Radosława Muryna i Pana Jakuba Żmienko, spędzili przeuroczy dzień nad jeziorem na terenie WOPR-u w Człuchowie. Uroczy był z kilku względów. Po pierwsze była tego dnia wymarzona wakacyjna pogoda. Chętni uczniowie pod opieką ratownika i instruktora pływania- Pana Jakuba Żmienko i innych nauczycieli pływali kajakami. Niektórzy uczniowie pod opieką nauczycielek woleli odpocząć na brzegu jeziora w cieniu. Nie obyło się bez ogniska, nad którym pieczono kiełbaski, a apetyty na świeżym powietrzu dopisywały. Tym bardziej po kąpieli w jeziorze, co było wyczekiwaną przez młodzież atrakcją. Kąpiel, rzecz jasna, odbyła się pod pieczą wymienionego wyżej Pana Kuby i za to należą się wielkie podziękowania. Czas płynął w iście wakacyjnej atmosferze, było aktywnie, ale też swojsko i błogo, dopisywały dobre humory, dużo rozmawiano, wspominano, planowano. 😃😇 Niech te przemiłe chwile na długo pozostaną w pamięci uczniów i nauczycieli.