Promujemy czytelnictwo wśród najmłodszych

📚📕📗

Dzisiaj po raz kolejny nasi uczniowie: Olek Kwaśniak, Julia Górzna, Lilka Wojda i Natalia Orzeł pod kierunkiem
p. Aurelii Taizari
z biblioteki szkolnej odwiedzili dwie grupy dzieci z „zerówki”. Tym razem w Szkole Podstawowej nr 1 im. Przyjaciół Ziemi w Człuchowie przedstawiliśmy program czytelniczo – plastyczny, pt. „Przez bajkę poznajemy przyrodę”. Dzieci bardzo chętnie wysłuchały bajki oraz wzięły udział w zabawie ruchowej „Stary niedźwiedź mocno śpi”. Na koniec pięknie pomalowały przyniesione dla nich kolorowanki. Za aktywny udział w zajęciach oraz radość wniesioną we wspólną zabawę wszystkie dzieci otrzymały od nas słodką niespodziankę.🍭🧁
W międzyczasie mieliśmy jeszcze okazję wziąć udział w wydarzeniu, pt. „Taneczna przerwa”, zorganizowanym na placu przed szkołą 🎹📀. Była to bardzo wesoła i fajna inicjatywa, podczas której wszyscy wspaniale się bawiliśmy wraz z innymi uczniami z podstawówki. Dziękujemy za zaproszenie🙂
Nasze zajęcia zostały zorganizowane w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa na lata 2022- 2025.
Serdeczne podziękowania należą się naszym uczniom, którzy po raz kolejny pokazali, że potrafią doskonale przeprowadzić zabawy z dziećmi. 👏👍


Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

https://www.facebook.com/reel/642634891079868