Promujemy czytelnictwo w Przedszkolu Miejskim im. Jacka i Agatki w Człuchowie

📚📕

W dniu dzisiejszym uczniowie naszej szkoły: Liliana Wojda, Natalia Orzeł z kl. III ŻH oraz Julia Górzna i Olek Kwaśniak z kl. II SH pod kierunkiem Pani Aurelii Taizari z biblioteki szkolnej, przeprowadzili zajęcia czytelniczo – plastyczne, pt. „Przez bajkę poznajemy przyrodę” dla przedszkolaków z grup: „Tropiciele” i „Promyki”. Dzieci miały okazję wysłuchać bajki, po czym wzięły udział w zabawie ruchowej – „Stary niedźwiedź mocno śpi” i chętnie odpowiadały na pytania dotyczące przeczytanego tekstu. 🙂 Usłyszały również kilka ciekawostek na temat zwierząt z bajki. 🐯🦁🐵 Na koniec w mniejszych grupkach zajęły się przyniesionymi dla nich kolorowankami. Dzieci tak pięknie pracowały, że w nagrodę każde z nich otrzymało słodką niespodziankę. 🍭 Zajęcia wszystkim bardzo się spodobały. Do tego stopnia, że otrzymaliśmy zaproszenie na kolejne spotkanie. Nasi uczniowie pięknie pracowali z dziećmi. Chyba odkryli w sobie powołanie. 😉 Należą im się za to duże brawa. 👏👏👏 Po zajęciach w nagrodę poszliśmy na lody. 🍦🍦🍦

Oto nasza fotorelacja ⬇️