Quiz biblioteczny, pt. ”Poszukiwana książka” zakończony

Zabawa polegała na poszukiwaniu książek ukrytych w trzech wylosowanych przez uczestników zadaniach. Wzięło w niej udział aż 42 uczniów, z czego 23 wykonało je bezbłędnie. 🙂👍 Wszyscy uczestnicy otrzymali w nagrodę słodką niespodziankę. 🍭 Natomiast osoby, które nie pomyliły się w zadaniach, dodatkowo dostaną super ocenę z języka polskiego. Przedsięwzięcie zostało zorganizowane z okazji Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich oraz w ramach promocji czytelnictwa. Efektem zabawy była duża ilość wypożyczeń nowości wydawniczych zakupionych z funduszy otrzymanych z Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa na lata 2022- 2025. Dziękuję wszystkim za udział w zabawie i zachęcam do czytania. 📚

Aurelia Taizari – organizatorka 🙂

Obejrzyjcie fotorelację 😃