Mamy II miejsce w Powiatowych Rozgrywkach w Piłce Siatkowej Dziewcząt!!!

🏆 🏆😁👏👏👏💪

Dnia 6 marca br. rozegrały się Powiatowe Zawody w Piłce Siatkowej Dziewcząt. Naszą szkołę reprezentował zespół w następującym składzie: Oliwia Chałupczak (kl. 2 SW), Oliwia Sekta (kl. 3 Żh), Karolina Zielińska (kl. 3 Żh), Zofia Blicharz (kl. 4 Hhg), Zuzanna Belter (kl. 4 Hhg), Wiktoria Szymańska (kl. 2 SW), Zuzanna Lesiak (kl. 2 SW), Łucja Hajka (kl. 2 SW). Dziewczęta stanęły na podium zdobywając II miejsce.🏆 🏆 Pokonały drużyny z Zespołu Szkół Agrobiznesu oraz LO w Człuchowie. Od najwyższego miejsca dzieliła je tylko przegrana w meczu z Zespołem Szkół Sportowych w Człuchowie.

Opiekę nad uczennicami sprawowała Pani Karolina Balicka. Fotogalerię z rozgrywek i ujęcia z niezapomnianych akcji na boisku zawdzięczamy Wiktorii Wirkus – uczennicy z kl. 2 WZ. 😇🌹🌷

Dziewczętom gratulujemy sukcesu, dziękujemy za emocjonującą i wspaniałą grę. Społeczność szkolna jest z Was dumna.👏👏💪💪😊😊