PROJEKT PROFILAKTYCZNY @RYMcerze

Tego nie da się opowiedzieć w kilku słowach…

Zaczynając od końca, od podziękowań…

Bęsiu & Dj Yonas RYMcerze [RMC] D Z I Ę K U J E M Y ❣️

… za to, co robicie,

… za to, czym się dzielicie,

… za to, jacy jesteście,

… za przesłanie, które niesiecie,

… za progres,

… i przede wszystkim za spotkanie z nami.

W dniu wczorajszym – 8 marca – gościliśmy w naszej szkole dwóch fantastycznych @RYMcerzy, którzy tworzą projekt edukacyjny: „Nie zmarnuj swojego życia” pod patronatem honorowym Ministerstwa Sprawiedliwości oraz Rzecznika Praw Dziecka Marka Michalaka.

Przygotowania do dzisiejszego dnia trwały od października zeszłego roku, a pieczę nad wszystkim i przysłowiową rękę na pulsie trzymała Pani Magdalena Król. Szacun. 😇👍👍

Gorące podziękowania dla Burmistrza Miasta Człuchów – Pana Ryszarda Szybajło oraz Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Urząd Miejski w Człuchowie za pomoc w postaci dofinansowania do naszego przedsięwzięcia. 🌹🌹🌹💪💪