Mikołajkowe kolędowanie w Zakładzie Opiekuńczo – Leczniczym i Hospicjum w człuchowskim szpitalu

🎅🎅 🎤🎼

Dzień 6 grudnia to czas, w którym od lat uczniowie naszej szkoły w ramach wolontariatu wybierają się do chorych i często osamotnionych osób, by umilić im przedświąteczny czas wspólnym kolędowaniem. Tradycyjnie i w tym roku tego dnia tak się stało.

Przynieśliśmy ze sobą poczęstunek dla pacjentów oraz personelu oddziału w postaci słodkich wypieków, które wykonali uczniowie z klas gastronomicznych naszej szkoły pod kierunkiem Pani Iwony Kaczmarek oraz Pani Karoliny Balickiej. 🍰🍰😋 Serdecznie za to dziękujemy. 😇🙂 Nie obyło się również bez upominków. Wykonały je własnoręcznie nasze uczennice podczas warsztatów plastycznych. Nie wszyscy pacjenci byli w stanie dotrzeć na koncert do świetlicy, w związku z tym uczennice odwiedziły ich w salach. Tam zaśpiewały przygotowane utwory, złożyły życzenia świąteczne i wręczyły upominki.
Wszyscy byli bardzo zadowoleni z naszych odwiedzin, a wspólne kolędowanie stworzyło błogi, świąteczny nastrój. Zostaliśmy zaproszeni na kolejne spotkanie ze śpiewem przy grillu w maju przyszłego roku. 😃
W tym mikołajkowym spotkaniu udział wzięli:
Liliana Wojda, Natalia Orzeł, Zuzanna Czartowska, Wiktoria Kowalska i Jolanta Burzyńska z kl. 3 Żh; Aleksander Kwaśniak i Kacper Pintos z kl. 2 SH oraz Katarzyna Szewczyk z kl. 2SW.

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i włożone serce! 😇❤️

Całość zorganizowała Pani Aurelia Taizari- opiekun Samorządu Uczniowskiego ZST w Człuchowie. Dziękujemy. 🌹🌷