Uczestniczyliśmy w Wydarzeniu „Skills Poland” w Gdańsku

Dnia 23 listopada grupa uczniów klasy 3 SH pod opieką Pani Danuty Kania, uczestniczyła w Skills Poland – największym konkursie branżowym skierowanym do uczniów szkół branżowych/technicznych, studentów kierunków technicznych oraz do osób rozpoczynających swoją karierę zawodową. Całość odbyła się na terenie Centrum Wystawienniczo-Kongresowego AMBEREXPO w Gdańsku. Uczniowie mogli obserwować umiejętności uczestników tego ogólnopolskiego konkursu. SkillsPoland to także okazja dla odwiedzających na spróbowanie swoich sił w kilkunastu strefach „try a skill”,  w warsztatach tematycznych dla nauczycieli, czy panelu dyskusyjnym z przedstawicielami nauki, biznesu i instytucji publicznych. Znajdowały się tam strefy partnerskie, targi szkół i uczelni oraz wiele innych atrakcji. Dawało to możliwość do zapoczątkowania i budowania kontaktów z potencjalnymi pracodawcami lub specjalistami najwyższej klasy w danej branży.

Organizatorem wydarzenia była Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji i SkillsPoland Sp. z o.o.

Uczennicom, uczniom i nauczycielce bardzo podobał się udział w tym niesamowitym zawodowym przedsięwzięciu. Wydarzenie wywarło na wszystkich ogromne wrażenie i było wyjątkowo rozwijające. 🙂👍💪