Uczestniczyliśmy w uroczystych obchodach Święta Niepodległości

Dnia 11 listopada br. delegacja z naszej szkoły wraz z pocztem sztandarowym wzięła udział w lokalnych obchodach Narodowego Święta Niepodległości. Rozpoczęły się one mszą świętą w kościele pw. Św. Jakuba w Człuchowie. Dalsza część obchodów 104. rocznicy odzyskania niepodległości przez nasz kraj odbyła się pod pomnikiem „Tym, którzy przywracali miastu polskość”. W tym uroczystym dniu nie zabrakło hymnu zaśpiewanego przez zgromadzonych, donośnych salw ku czci walczących o wolność naszej ojczyzny oraz przemówień. Naszą szkołę reprezentowali: dyrektor – Pan Dominik Roschek, opiekun pocztu sztandarowego – Pan Maciej Zybajło , opiekun Samorządu Uczniowskiego – Pani Aurelia Taizari oraz uczniowie: Wiktoria Wałdoch (4 Hhg), Julia Górzna (2 SH) i Daria Ziółkowska (4 Żhp) z S.U. oraz Wojciech Monikowski (2 Żh), Katarzyna Szewczyk (2 SW), Julia Mężykowska (1 WZ), Brajan Jażdżewski (3 SH) i Tymoteusz Romanowski (3 SH).