WYSTAWA SZKOLNA PUBLIKACJI NT. HISTORII NASZEGO KRAJU

🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱

Z okazji Święta Niepodległości w dniu 10 listopada br. została zorganizowana w naszej szkole wystawa publikacji dotyczących historii naszego kraju. Można je wypożyczać w bibliotece szkolnej. Publikacje zostały zakupione z funduszy Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa na lata 2021 – 2025. Uczniowie oraz nauczyciele chętnie zapoznawali się z zasobami naszej biblioteki. 😃👍

Wystawa została zorganizowana w ramach promocji czytelnictwa przez Panią Aurelię Taizari, za co serdecznie dziękujemy.🌹🌹 🙂 Podziękowania należą się także uczennicom: Lilianie Wojda i Wiktorii Wałdoch za pomoc w przygotowaniu dekoracji; Wiktorii Lubińskiej, Zofii Blicharz, Joannie Pestce, Wiktorii Jermalonek oraz Julii Górznej – za przypilnowanie wystawy oraz dokumentację fotograficzną. 🙂 🌷🌹

Całe przedsięwzięcie było efektem pracy, działającego prężnie od pewnego czasu, naszego Szkolnego Aktywu Bibliotecznego. 💪💪 😃