Odwiedziliśmy Środowiskowy Dom Samopomocy w Człuchowie

W dniu 11.10.br. odwiedziliśmy Środowiskowy Dom Samopomocy w Człuchowie. To był wspaniały dzień. 🙂😇 W ramach promocji czytelnictwa oraz propagowania wolontariatu i pracy na rzecz środowiska lokalnego, uczennice naszej szkoły: Maja Michałowska z kl. III SH, Wiktoria Data oraz Wiktoria Wałdoch z kl. IV Hhg, pięknie przeczytały podopiecznym ŚDS-u legendy człuchowskie ze zbioru zatytułowanego „Dzieje Człuchowa” autorstwa Pana Wiktora Zybajło. Było to połączone z zajęciami plastycznymi, podczas których słuchacze tworzyli piękne drzewa w kolorach jesieni i w ten sposób powstała wspólna praca zespołowa – Puszcza Słuchowska, o której mowa była w czytanych legendach. Dokumentacją fotograficzną tego wydarzenia zajęła się Marysia Trzebiatowska – uczennica z kl. I WZ. Wszystkie dziewczęta z ogromną dozą empatii i zaangażowania pomagały podopiecznym ŚDS- u w wykonywaniu prac. W przerwie „na kawę„ był poczęstunek z kolorowych babeczek przygotowany przez uczniów naszej szkoły pod kierunkiem Pani Iwony Kaczmarek, za co serdecznie dziękujemy. 🤝🌷🌷💐

Podopieczni ŚDS byli bardzo zadowoleni z naszej wizyty i poprosili o kolejne takie spotkania. Oczywiście bardzo chętnie skorzystamy z zaproszenia w przyszłości. 😍

Całe wydarzenie zorganizowała Pani Aurelia Taizari z biblioteki szkolnej ZST, która pełni też funkcję opiekuna S.U. Dla Pani Aurelii oraz wszystkich uczennic, które uczestniczyły w organizacji przedsięwzięcia z całego serca dziękuje społeczność szkolna ZST. 🌺🌺❤️

Załączamy link z podziękowaniami od ŚDS:

https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fsrodowiskowydomsamopomocywczluchowie%2Fposts%2Fpfbid0VTddimrW9xQY6tKRXYV7ZZ5Gmmhf2EQ2N6KjyAYWLLXTXWCHSYEdxqAKiRyPRSfBl&show_text=true&width=500