Wycieczka na Canpol

🚶‍♀️🚶😃 Dnia 19 września br. uczniowie klas: 3 SW i 1 KW pod opieką nauczycieli wybrali się na wycieczkę pieszą do Canpolu w Sieroczynie. Klasy spotkały się na miejscu, do którego dotarły każda swoją drogą. Uczniowie z klasy pierwszej wraz z wychowawcą – panem Jakubem Żmienko i panem Radosławem Murynem poszli drogą przez Sieroczyn, a trzecioklasiści z wychowawczynią – panią Kaliną Lisiecką i panią Agnieszka Buławą – chodnikiem wzdłuż obwodnicy. Główną atrakcją Canpolu niewątpliwie było ZOO, a obserwacja zwierząt i ich zachowań dostarczyła wszystkim miłych wrażeń i dużo radości. Była niezwykle relaksująca poprzez kontakt z naturą i odrywała od codziennej cywilizacji. Poza tym każdy napił się herbaty lub kawy, do tego coś zjadł w restauracji Canpol. Obie klasy wracały już razem, a trasa była okrężna. Oczywiście celowo. 😁😄 Powrót dotlenił wszystkich, jednocześnie był świetną okazją na rozmowy i zawiązywanie bliższych relacji koleżeńskich.