WYCIECZKA PIESZA KLAS: 2 SW i 1 SW

🚶‍♀️🚶🌳🌲🌞 Dnia 15 września br. uczniowie klas: 2 SW i 1 SW pod opieką nauczycieli wybrali się piechotą do pobliskiego Kołdowa. Wśród opiekunów były: wychowawczynie obu klas – pani Urszula Sobczak i pani Katarzyna Nadobna oraz pani Wioletta Grążlewska, pani Karolina Balicka i pani Agnieszka Buława. Do miejsca docelowego, czyli terenu boiska i wiaty w Kołdowie, można było dojść całkiem szybko (chodnikiem). Ale młodzież wraz z nauczycielkami celowo wybrała trasę dłuższą przez tereny działkowe. Długi spacer – w jedną i drugą stronę – w przyjemnych okolicznościach przyrody, był bardzo dotleniający i relaksujący. 😃👍🚶‍♀️🚶☀️ Po dotarciu na miejsce uczniowie mieli spory wybór atrakcji. Jedni grali w piłkę siatkową, inni nożną; niektórzy korzystali z uroków siłowni na świeżym powietrzu i placu zabaw, a jeszcze inni grali w gry zespołowe zaproponowane przez panią Karolinę Balicką. Młodzież chętnie odpoczywała pod wiatą, gdzie można było wygodnie się rozsiąść, zjeść posiłek, porozmawiać i bliżej poznać. Nauczycielki dołączały do tych pogawędek rozmawiając z uczniami o ważnych dla nich sprawach, ale też były żarty, dużo radości i tematów niezwiązanych ze szkołą. To był fajny dzień. 🙂 👍