UDZIAŁ UCZENNICY W KONKURSIE: „Jak zachęcić babcię lub dziadka do założenia konta w banku?”

Uczennica klasy 1 SW – Zuzanna Koneczek otrzymała nagrodę ufundowaną przez ZUS w Warszawie za udział w konkursie na etapie regionalnym, pod hasłem: „Jak zachęcić babcię lub dziadka do założenia konta w banku?” Zadaniem uczestników było przygotowanie plakatu, filmu, infografiki/ materiału multimedialnego lub prezentacji na w.w. temat. Uczennica przygotowała plakat, który można obejrzeć w załączonej galerii zdjęć.Konkurs zrealizowany został w ramach kampanii informacyjno – edukacyjnej ZUS „Bezpiecznie, zdrowo, bezgotówkowo”. Celem konkursu było upowszechnianie wiedzy o korzyściach z bezgotówkowego obrotu pieniędzmi, posiadania rachunku bankowego, a co za tym idzie otrzymywanie na nie świadczeń z ZUS.Opiekunem szkolnym konkursu była Pani Urszula Sobczak – nauczyciel ZST w Człuchowie.

Uczennicy serdecznie gratulujemy. 😀👏👏👏

Zachęcamy uczniów do udziału w przyszłości w konkursach.