AKCJA POMOCY DLA ZWIERZĄT ZE SCHRONISKA

„Ciągle istnieją wśród nas ludzie, których serce jest otwarte dla zwierząt w potrzebie. …” – te piękne słowa zawarte są we wstępie podziękowania od Zarządu Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Polsce, oddział w Człuchowie dla uczniów klasy trzeciej „SH” (technikum samochodowego i handlowego) naszej szkoły. 🙂👏👏👏 Słowa te bardzo trafnie oddają dobro i szlachetność, która jest w tych młodych ludziach. 🙂♥️ Jako społeczność szkolna jesteśmy z Was dumni i szczęśliwi, że w taki sposób reprezentujecie naszą wspólną szkołę. 🤗🙂 Akcję na początku grudnia br. zainicjował Andrzej Rudnik. Jego koledzy i koleżanki z klasy poparli pomysł bez mrugnięcia okiem. W kilka dni uczniowie zebrali pieniądze, za które zostało zakupione 50 kg karmy dla zwierząt. Z pewnością ta akcja znajdzie naśladowców. 🤗 Pomaganie jest fajne, pomaganie łączy, buduje, uzdrawia… ❤️❤️❤️ Niniejsza akcja wspierająca zwierzęta ze schroniska, to kolejne tego typu przedsięwzięcie w naszej szkole.

DZIĘKUJEMY 🐕🐈❤️