Wycieczka przedmiotowa do Restauracji DUET w Człuchowie

Uczennice z klasy 1 Hhg (technikum hotelarstwa) wraz z opiekunem – panią Magdaleną Król, uczestniczyły w wycieczce przedmiotowej do Restauracji Duet w Człuchowie. Tematem przewodnim było zapoznanie młodzieży z funkcjonowaniem restauracji oraz organizacją pracy hotelu. Dzięki uprzejmości kierownictwa restauracji uczennice zobaczyły prace przygotowawcze do organizowanych w tym dniu przyjęć. Dziewczęta z dużym zainteresowaniem słuchały pań oprowadzających nas po obiekcie. W związku z możliwością obejrzenia kuchni, każdy miał obowiązek ubrania fartucha oraz czepka, co sprawiło wszystkim ogromną radość. Szczególną uwagę zwracała aranżacja wnętrza sali restauracyjnej oraz pokoi hotelowych. W części hotelowej obiektu pytaniom nie było końca. Może to doświadczenie zaowocuje w przyszłości podjęciem pracy w restauracji Duet 😉

Serdecznie dziękujemy za spotkanie:)