Wycieczka do Hotelu Canpol w Człuchowie

Uczniowie klasy 2Żh – technikum hotelarstwa, uczestniczyli w wycieczce do Hotelu Canpol w Człuchowie. Grupę po obiekcie oprowadzał kierownik hotelu – pan Waldemar Siegmiller, któremu należą się serdeczne podziękowania za poświęcony czas. Uczniowie zadawali mnóstwo pytań, m.in. jakie są zalety i wady funkcjonowania hotelu bez recepcji? W jaki sposób dokonuje się rezerwacji? Szczególną uwagę zwrócili na wygląd pokoi (każdy urządzony w innej aranżacji), sposób realizowania funkcji śniadaniowej i usługi dodatkowe, które są dostępne w obiekcie. Dużym zainteresowaniem cieszyło się urządzenie do czyszczenia obuwia :):):)
Po spotkaniu uczniowie zapoznali się z funkcjonowaniem restauracji, kartą menu, aranżacją sali rycerskiej oraz usługami dodatkowymi, jakie oferuje Hotel Canpol, m.in. galerią sztuki.