DLA MARTYNY ❤️

W dniach: 24 i 25 kwietnia br. w szkole odbywała się akcja charytatywna, podczas której zbieraliśmy pieniądze na wsparcie terapii Martyny – uczennicy naszej szkoły. Uczniowie klas gastronomicznych (1 Żh, 1 KW, 2 Żh) pod kierunkiem nauczycielek: P. Iwony Kaczmarek i P. Karoliny Balickiej, przygotowali smaczną ofertę kulinarną, która została wystawiona na sprzedaż. Stoisko gastronomiczne obsługiwali wytypowani wcześniej uczniowie świetnie sprawdzając się w tej roli. Stoisko cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. Przygotowane jedzenie było pyszne i pięknie podane. Zaopatrzenie trzeba było na bieżąco uzupełniać, gdyż za sprawą niemalejącej kolejki kupujących, rozchodziło się w oczach. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom zaangażowanym w przygotowanie przedsięwzięcia. 🙂👌👍

Cel zbiórki został osiągnięty i tym samym mogliśmy w pewnym stopniu wesprzeć Martynę w jej leczeniu.

Martyna, wracaj do zdrowia! Czekamy na Ciebie! ❤️

Autor filmiku: Natalia Orzeł z kl. 4 Żh. 👏👍