UROCZYSTE PO呕EGNANIE UCZNI脫W KO艃CZ膭CYCH TECHNIKUM 馃帗馃帗馃檪

Dnia 26.04.br. odby艂聽 si臋 apel z okazji zako艅czenia szko艂y dla uczni贸w klas technikum, w tym: klasy 5 呕hp – technikum 偶ywienia i us艂ug gastronomicznych oraz technikum hotelarskiego i klasy 5 TSp – technikum samochodowego. Wychowawczynie klas: Pani Danuta Kania (kl. 5 呕hp) oraz Pani Sylwia Manszewska (kl. 5 TSp) po raz ostatni odczyta艂y listy obecno艣ci swoich podopiecznych i wraz z dyrektorem szko艂y wr臋czono uczniom 艣wiadectwa uko艅czenia szko艂y. Po偶egnanie absolwent贸w by艂o uroczyste i pe艂ne wzrusze艅. Nie oby艂o si臋 bez 艂ez, wzajemnych podzi臋kowa艅, u艣cisk贸w. 馃グ馃槩鉂わ笍 Wyr贸偶nieni zostali uczniowie za bardzo dobre wyniki w nauce,聽 laureaci konkurs贸w przedmiotowych, reprezentanci szko艂y w rozgrywkach sportowych oraz uczniowie pr臋偶nie dzia艂aj膮cy na rzecz szko艂y i wolontariatu. UczennicaJulita 艁odkowska otrzyma艂a z r膮k Pana W艂adys艂awa Strojka nagrod臋 starosty dla najlepszej absolwentki. Gratulujemy! 馃憦馃憦馃馃檪聽

Apel poprowadzili uczniowie z kl. 4 呕h: Wiktoria Kowalska i Oliwier Niedzia艂ek. Uczynili to z gracj膮 i pe艂n膮 klas膮 oddaj膮c uroczysty charakter spotkania. Dzi臋kujemy. 馃檪 G艂os zabra艂 dyrektor szko艂y, kt贸ry w pi臋knych s艂owach podzi臋kowa艂 absolwentom za wsp贸lne szkolne lata. Poruszaj膮ce przem贸wienie wyg艂osi艂a Daria Zi贸艂kowska – absolwentka, kt贸ra do niedawna pe艂ni艂a funkcj臋 przewodnicz膮cej Samorz膮du Uczniowskiego. Jej kilkuletnia praca na rzecz szko艂y zapadnie w pami臋ci i sercach spo艂eczno艣ci szkolnej na d艂ugo. Dzi臋kujemy. 馃檪 Podczas gali g艂os zabra艂a r贸wnie偶 Dominika Majewska (kl. 2 HO艢) – obecna, 艣wie偶o wybrana przewodnicz膮ca S.U., kt贸ra przem贸wi艂a do absolwent贸w w imieniu ca艂ej spo艂eczno艣ci szkolnej. Natomiast uczniowie klas czwartych przygotowali i rozdali absolwentom symboliczne upominki.

Uroczysto艣膰 rozpocz臋艂a si臋 od wyprowadzenia sztandaru szko艂y reprezentowanego przez uczni贸w: Brajana Ja偶d偶ewskiego, Tymoteusza Romanowskiego i Patryka Szufrajd臋 oraz od艣piewania hymnu narodowego.

Po cz臋艣ci oficjalnej, zosta艂a wy艣wietlona prezentacja ze zdj臋ciami z 偶ycia obu klas przygotowana przez Pani膮 Karolin臋 Balick膮. By艂a to sentymentalna podr贸偶 do przesz艂o艣ci. Nie zabrak艂o te偶 cz臋艣ci rozrywkowej, a by艂 ni膮  przezabawny film z udzia艂em uczni贸w klas ko艅cz膮cych oraz nauczycieli: Pani Karoliny Balickiej i Pana Rados艂awa Muryna. Film nagrywa艂 Pan Marek Ko艂osi艅ski, natomiast ucze艅 – Hubert Ciupa (kl. 4 SH) zaj膮艂 si臋 jego monta偶em. Zrobi艂 to po mistrzowsku sprawiaj膮c, 偶e nagranie rozbawi艂o widz贸w do 艂ez. Wplecione w fabu艂臋 i dobrane „w punkt” memy, podkr臋ci艂y komediowy charakter filmu. 馃槅 Hubert, jeste艣 wielki. 馃檪

Opraw膮 techniczno – muzyczn膮 zaj臋li si臋 uczniowie z klasy 2 TS: Maciej Blesznowski i Damian Szmalc. 馃檪

Ogromne podzi臋kowania dla organizator贸w uroczysto艣ci: Pani Karoliny Balickiej i Pana Rados艂awa Muryna. 馃檪馃檪馃憦馃憦馃

Dzi臋kujemy Wam Drodzy Absolwenci Zespo艂u Szk贸艂 Technicznych im. J. Szymczaka w Cz艂uchowie za wsp贸lnie sp臋dzone szkolne lata. 呕yczymy Wam Wszystkiego dobrego, zdania matury i innych czekaj膮cych Was egzamin贸w. Niech to doros艂e 偶ycie przyniesie Wam, jak najwi臋cej szcz臋艣liwych dni. 呕yjcie w zgodzie z samymi sob膮, rozwijajcie si臋 na r贸偶nych p艂aszczyznach 偶ycia, wierzcie w swoje mo偶liwo艣ci i le膰cie wysoko spe艂niaj膮c marzenia. 馃崁馃崁

Spo艂eczno艣膰 szkolna