DZIE艃 BEZ PLECAKA 馃槂馃捈馃帓馃С馃憸馃憶馃Ш

Dnia 21 kwietnia br., po raz kolejny w naszej szkole odby艂a si臋 akcja pod has艂em: 鈥淒ZIE艃 BEZ PLECAKA鈥. Ta wyj膮tkowo zabawna impreza organizowana jest w wielu polskich szko艂ach ju偶 od kilkunastu lat. U nas w szkole akcj臋 zainicjowa艂 i poprowadzi艂 niezawodny w tego typu sprawach Samorz膮d Uczniowski. 馃榿馃憤馃挭

Pomys艂贸w na zast膮pienie plecaka czym艣 innym, ale r贸wnie praktycznym, co plecak i pozwalaj膮cym przenie艣膰 podr臋czniki szkolne, by艂 ca艂y wachlarz – do wyboru, do koloru. Na boisku szkolnym odby艂 si臋 pokaz, podczas kt贸rego uczniowie klasami przedstawiali swoje oryginalne „zamienniki” plecak贸w. Widownia nagradza艂a gromkimi brawami te szczeg贸lnie zabawne. Ostatecznej oceny i wyboru najciekawszych pomys艂贸w dokona艂o JURY, w sk艂ad kt贸rego wchodzi艂y uczennice: Dominika Majewska (kl. 2 HO艢), Zosia G贸rska (kl. 2 WZ), Maria Trzebiatowska (kl. 2 WZ), Maja Borek (kl. 1 Lh) oraz Michalina Drobi艅ska (kl. 1 Lh). Jury wy艂oni艂o ex aequo 5 pierwszych miejsc, kt贸re zaj臋艂y nast臋puj膮ce osoby: Kacper Wa艂doch (kl. 5 呕hp), Zuzia Czartowska (kl. 4 呕h), Kornelia Gwizda艂a (kl. 1 Lh), Oliwia Cha艂upczak (kl. 3 SW) oraz Pani Magdalena Kr贸l, kt贸ra przekaza艂a swoje miejsce uczniowi – Frankowi Polek (kl. 2 TS). Za ten gest, szacun dla Pani Magdy. 馃槆 Zwyci臋zcy tego niecodziennego plebiscytu otrzymali nagrody w postaci bonu upominkowego do sklepu Rossmann na kwot臋 50 z艂.

Nagrody ufundowane zosta艂y przez Rad臋 Rodzic贸w ZST, kt贸rej serdecznie dzi臋kujemy. 馃檪馃馃尯

Zwyci臋zcom gratulujemy kreatywno艣ci. Brawo!!! 馃槂馃憦馃憦馃憦

Dzi臋kujemy wszystkim, kt贸rzy przygotowali si臋 tego dnia, jak nale偶y. 馃槄 Dzi臋ki Wam to by艂 weso艂y dzie艅 i nawet pogoda, kt贸ra nie dopisa艂a, nie by艂a w stanie popsu膰 humor贸w. 馃榿馃槂馃憤

Podzi臋kowania dla Samorz膮du Uczniowskiego za organizacj臋 i poprowadzenie imprezy. 鉂わ笍

Zapraszamy do galerii zdj臋膰… .