WYCIECZKA SZKOLNA DO KOSZALINA I NIE TYLKO

🚌🚌😃

W dniu 19.03.2024 r. uczniowie naszej szkoły z różnych klas, m.in. 3 SW, 2 SW, 4 Żh, 4 SH, 1 MPS, 2 WZ, 1 SW, 3 MW i 5 Żhp, uczestniczyli w jednodniowej wycieczce do Koszalina do PlayPark Park Trampolin. Kierownikiem wycieczki była Pani Urszula Sobczak, a opiekunami: Pani Katarzyna Nadobna, Pan Maciej Zybajło i Pan Józef Źróbek. Głównym punktem wycieczki był pobyt w Parku Trampolin, gdzie młodzież mogła skorzystać z wielu atrakcji, m.in. basenu z gąbkami, trampolin, ścianki wspinaczkowej, strefy gladiatorów. 😄💪 Dużą popularnością cieszyła się skocznia SNOWTUBING z basenem wypełnionym gąbkami. Młodzież zjeżdżała po skoczni na specjalnie zabezpieczonych gumowych poduszkach i kończyła swój zjazd wyskokiem do basenu z gąbkami. Ale było radości. 🤣 😄 To było dopiero miękkie lądowanie!!!

Po tak udanej zabawie i wizycie w Galerii Handlowej Forum, pojechaliśmy jeszcze do Sarbinowa oddalonego od Koszalina 17 km, gdzie spacerowaliśmy po nadmorskiej plaży wdychając to niecodzienne rześkie powietrze. Przeszliśmy Promenadą oraz po terenie Sarbinowa, które jest letniskową, nadmorską i malowniczo położoną wsią. Spacer pozwolił wytchnąć, tutaj naprawdę odpoczęliśmy.

Po tak udanym dniu wszyscy wróciliśmy zadowoleni do Człuchowa z pytaniami od uczniów: „Kiedy będzie kolejna wycieczka?”. 😊