Nasze wsparcie dla WOŚP ❤️PODSUMOWANIE

Jako Zespół Szkół Technicznych w Człuchowie działania na rzecz WOŚP rozpoczęliśmy w tygodniu poprzedzającym WIELKI FINAŁ ZBIÓRKI. W środę (24.01.br.) na szkolnym korytarzu ZST zorganizowane zostało stoisko gastronomiczne, nad którym pieczę pełniły: Pani Iwona Kaczmarek i Pani Karolina Balicka. Wśród bogatej oferty stoiska serwowano ciepłe posiłki, w tym: pierogi, ciabatty, hot dogi, tosty oraz różne smakołyki na słodko. Do tego kawa i herbata. Kolejka kupujących uczniów i nauczycieli stale rosła, ale młodzież obsługująca stoisko dała radę i spisała się na medal. 💪👏 Zainteresowanie zaopatrzeniem stoiska było tak duże, iż trzeba było powtórzyć temat następnego dnia (😃👌), a zebrana ze sprzedaży kwota mile zaskoczyła! 💪👏 🥰 Z kolei w piątek (26.01.br.) odbył się halowy turniej piłki nożnej między drużynami z poszczególnych klas, którego organizatorem był Pan Łukasz Kaczmarek. Podczas rozgrywek zbierano datki do szkolnej puszki „wośpowej”. 👍 W dniu finału WOŚP-u (28.01.br.) nasza szkoła, pośród innych, wystawiła stoisko gastronomiczne w sali sportowej przy CKU w Człuchowie. Kupujących był ogrom, w związku z tym obsługa stoiska wymagała kilku zmian ekip składających się z nauczycieli i uczniów ZST. Koordynatorami stoiska były: Pani Danuta Kania i Pani Magdalena Król. Podkreślić należy, że stoiska gastronomiczne, zarówno to w szkole, jak wystawione przez naszą szkołę w CKU, zaopatrzone były w jedzenie przygotowane przez uczniów i nauczycieli. Dziękujemy. 👌🥰

Jesteśmy dumni z zebranej łącznej kwoty i bardzo się cieszymy, że własną pracą oraz zaangażowaniem wsparliśmy tak szczytny cel, jakim jest zbiórka na rzecz ratowania zdrowia i życia ludzkiego. ❤️

Wszystkim uczniom i nauczycielom naszej szkoły, ale także rodzinom uczniów zaangażowanym w organizację działań na rzecz WOŚP – wieeeelkieeeee podziękowania! 💪💪💪 ❤️