Nasza szkoła uczestniczy w kampanii @respektuj.pl

Nasza szkoła uczestniczy w kampanii @respektuj.pl !!! Szkołę do Projektu zgłosiła nauczycielka ZST – Pani Urszula Sobczak, za co społeczność szkolna bardzo dziękuje. 😇🌹🌷

“Nie ma dzieci. Są ludzie”… Janusz Korczak

To pierwsza taka kampania w Polsce, przewidziana na kilka lat, w której polskie szkoły – nauczycieli i uczniów wspierają znani i cenieni artyści, dziennikarze, ludzie mediów – wspaniali, nieszablonowi, troszczący się o świat wokół nich.

Inicjatorem i twórcą projektu jest Dariusz Martynowicz. Partnerami kampanii są: Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę, Fundacja Orange, Międzynarodowe Stowarzyszenie im. Janusza Korczaka, Dell Technologies, GOjump – Park trampolin Wrocław, GOjump – Park trampolin Kraków, GOjump – Park Trampolin Bielsko-Biała

Kampania propaguje ideę wspólnego budowania szkoły wolnej od przemocy i dyskryminacji. ❤️❤️❤️

WEJDŹ NA STRONĘ 👇👇👇

Respektuj – Wspólnie zmieniajmy naszą szkołę!

Patronat medialny sprawują: Babka od histy, Szkoła bohaterek i bohaterów, Irmina Żarska – Rysunkowy język polski Pan Belfer – nauczyciel z Internetów, Superbelfrzy, Głos Nauczycielski, Prawo Marcina, Czas na Progres Centrum Edukacji i Rozwoju Progresownia Centrum Doskonalenia Nauczycieli Razem Lepiej supertata.tv – Marcin Perfuński Akademickie zacisze. 👇👇👇

Kampanię wspierają artystki i artyści, dziennikarki, ludzie mediów – Maja Ostaszewska, Andrzej Piaseczny, Maciej Stuhr, Michał Rusinek, Robert Makłowicz, Tomasz Ciachorowski, Mateusz Janicki, Justyna Suchecka, Radek Krzyzowski, QCZAJ, Marek Michalak, Dominika Bednarczyk-Krzyżowska. 👇👇👇