Dzie艅 Babci i Dziadka z udzia艂em uczennic i nauczycielki naszej szko艂y 馃懙馃懘

Dnia 20 stycznia br. w hali sportowej ZST w Cz艂uchowie odby艂a si臋 pi臋kna impreza dla dziadk贸w – mieszka艅c贸w naszego miasta, kt贸r膮 zorganizowa艂o Stowarzyszenie 鈥濳a偶dy Jest Wa偶ny – Cz艂uch贸w鈥. By艂 艣piew 馃帳i ta艅ce 馃拑 oraz cz臋艣膰 artystyczna, w kt贸rej udzia艂 wzi臋艂a, mi臋dzy innymi Pani Aurelia Taizari (wsp贸艂organizatorka wydarzenia). Pani Aurelia przeczyta艂a wiersze Marii Pawlikowskiej – Jasnorzewskiej, pt. 鈥濨abcia鈥 i 鈥濪ziadzio鈥濔煋 Gratulujemy wyst臋pu. 馃憦馃檪
Natomiast uczennice naszej szko艂y:
HANIA WERNER
KASIA SZEWCZYK
MARTYNA BEDNAREK
KAROLINA ZIELI艃SKA

pi臋knie reprezentowa艂y Zesp贸艂 Szk贸艂 Technicznych w Cz艂uchowie. Dzielnie pomaga艂y przy serwowaniu s艂odkiego pocz臋stunku z kaw膮/ herbat膮 oraz pysznych pierog贸w na ciep艂o. Dziewcz臋ta dba艂y r贸wnie偶 o to, aby na sto艂ach niczego nie zabrak艂o. Przy wej艣ciu wr臋cza艂y przyby艂ym go艣ciom urocze laurki wykonane przez uczni贸w naszej szko艂y za co bardzo dzi臋kujemy. 馃檪馃槆 Wymienione wy偶ej uczennice swoj膮 postaw膮 i zaanga偶owaniem bardzo aktywnie w艂膮czy艂y si臋 w dzia艂ania na rzecz 艣rodowiska lokalnego. Organizatorzy mocno dzi臋kuj膮 naszym dziewcz臋tom za ich nieocenion膮 pomoc.鈾ワ笍
Podzi臋kowania nale偶膮 si臋 r贸wnie偶 dyrektorowi ZST- Panu Dominikowi Roschek za udost臋pnienie 艂awek i krzese艂 oraz koordynacj臋 prac podczas ich noszenia do hali.


To wydarzenie z ca艂膮 pewno艣ci膮 przejdzie do historii naszego miasta.馃檪
Babciom i Dziadkom 偶yczymy zdrowia oraz wszelkiej pomy艣lno艣ci. 馃拹馃尯馃尮